Asus TUF GAMING A520M-PLUS Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SA
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB17F0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
112€
Asus TUF GAMING A520M-PLUS Processor family AMD Processor socket AM4 DDR4 Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 4 Chipset AMD A520 Micro ATX
| All | |
| Brutokaal | 1.309 kg |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 277 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Gross width (mm) | 69 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A520 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 13.09 kg |
| Netokaal | 1.009 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 270 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer product name | TUF GAMING A520M-PLUS |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Taara kaal (kg) | 0.3 kg |
| Tare weight master carton | 1.079 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Ryzen 5000 Series/ 5000 G-Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Volume (m3) | 0.005256075 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: asus tuf gaming a520m-plus processor family amd processor socket am4 ddr4 memory slots 4 supported hard disk drive interfaces sa, 90mb17f0-m0eay0, asus, emaplaadid














