Asus TUF GAMING A620M-PLUS Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive inte
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1EZ0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
142€
Asus TUF GAMING A620M-PLUS Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A620, Micro-ATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 340.00 mm |
| Brutokaal | 1.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 60.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 270.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Micro-ATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A620 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Palette Qty | 157 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product name | TUF GAMING A620M-PLUS |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI kaal (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: asus tuf gaming a620m-plus processor family amd, processor socket am5, ddr5 dimm, memory slots 4, supported hard disk drive inte, 90mb1ez0-m0eay0, asus, emaplaadid






