ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II | Processor family Intel B760 | Processor socket 1 x LGA1700 Socket | 4 DIMM slots - DDR5, no
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1HE0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
221€
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI II | Processor family Intel B760 | Processor socket 1 x LGA1700 Socket | 4 DIMM slots - DDR5, non-ECC, on-die ECC, unbuffered | Supported hard disk drive interfaces SATA-600 (RAID), 3 x M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Net weight | 0.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 121 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Asus |
| Protsessori perekond | Intel B760 |
| Protsessori pesa | 1 x LGA1700 Socket |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA-600 (RAID), 3 x M.2 |
| Toetatud mälutüübid | 4 DIMM slots - DDR5, non-ECC, on-die ECC, unbuffered |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus tuf gaming b760m-plus wifi ii processor family intel b760 processor socket 1 x lga1700 socket 4 dimm slots - ddr5, no, 90mb1he0-m0eay0, asus, emaplaadid

