Gigabyte | A620M GAMING XG10 | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk dr
- TootjadGigabyte
- Mudel: A620M GAMING X
- Saadavus: 5
-
128€
Gigabyte | A620M GAMING XG10 | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD A620 | Micro ATX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A620 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 0.53 kg |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 534 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | A620M GAMING XG10 |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte a620m gaming xg10 processor family amd processor socket am5 ddr5 dimm memory slots 4 supported hard disk dr, a620m gaming x, gigabyte, emaplaadid

