GIGABYTE H610M K V2 (rev. 1.0)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.79 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Net weight | 0.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 376 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte h610m k v2 rev 10, h610m k v2, gigabyte, emaplaadid

