MSI | Z790 GAMING PLUS WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Number of SATA connectors 6
- TootjadMSI
- Mudel: Z790 GAMING PLUS WIFI
- Saadavus: 5
-
229€
MSI | Z790 GAMING PLUS WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Number of SATA connectors 6
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 268 mm |
| Gross height (mm) | 342 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | Z790 GAMING PLUS WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 6 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00641592 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: msi z790 gaming plus wifi processor family intel processor socket lga1700 ddr5 number of sata connectors 6, z790 gaming plus wifi, msi, emaplaadid




