PRO B840-S EVO WIFI6E | MSI Processor family AMD | Processor socket AM5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Numbe
- TootjadMSI
- Mudel: PRO B840-S EVO WIFI6E
- Saadavus: 5
-
154€
PRO B840-S EVO WIFI6E | MSI Processor family AMD | Processor socket AM5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 173 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO B840-S EVO WIFI6E |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



