SALE OUT. Gigabyte B850 EAGLE WF7 ICE | Processor family AMD | Processor socket AM5 | Number of SATA connectors 4 | USED, REFURB
- TootjadGigabyte
- Mudel: B850 EAGLE WF7 ICESO
- Saadavus: 2
-
181€
SALE OUT. Gigabyte B850 EAGLE WF7 ICE | Processor family AMD | Processor socket AM5 | Number of SATA connectors 4 | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL, AND ANTENA INCLUDED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 81.00 mm |
| Gross weight | 2.11 kg |
| Gross width (mm) | 271.00 mm |
| Net weight | 1.91 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 116.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B850 EAGLE WF7 ICE |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL, AND ANTENA INCLUDED |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

