EnerGenie | UPS UPS-PC-652A with AVR | 650 VA | 220 V | 220 V
- TootjadEnerGenie
- Mudel: UPS-PC-652A
- Saadavus: 1
-
56€
EnerGenie | UPS UPS-PC-652A with AVR | 650 VA | 220 V | 220 V
| All | |
| AC-väljundi tüüp | C13 coupler, C14 cou |
| AC-väljundite arv | 3 |
| Aku laadimisaeg | 12 h |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Akutehnoloogia | Sealed Lead Acid (VR |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 375 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross weight | 5.4 kg |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Kaal | 5.8 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 C |
| Kõrgus | 9.5 cm |
| Kujutegur | Tower |
| Laius | 16 cm |
| Maht | 650 VA |
| Net weight | 4.4 kg |
| Net weight master carton | 16.2 kg |
| Packing quantity | 3.00 pc(s) |
| Pakendi kõrgus | 23 cm |
| Pakendi laius | 14.5 cm |
| Pakendi sügavus | 37.5 cm |
| Palette Qty | 123 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | EnerGenie |
| Producer product name | UPS UPS-PC-652A with AVR |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Reaktsiooniaeg | 10 ms |
| RoHS-vastavus | Yes |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sügavus | 32 cm |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 % |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tare weight master carton | 0.716 kg |
| TI weight (kg) | 3.64 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toiteallika sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toote tüüp | UPS |
| Toote värv | Black |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 20 min |
| Type of battery | Accumulator |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundvõimsus | 390 W |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 650 VA |
| Volume (m3) | 0.01250625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: energenie ups ups-pc-652a with avr 650 va 220 v 220 v, ups-pc-652a, energenie, ups





