EnerGenie | UPS with USB and LCD display, Black | 1200 VA
- TootjadEnerGenie
- Mudel: EG-UPS-033
- Saadavus: 2
-
117€
EnerGenie | UPS with USB and LCD display, Black | 1200 VA
| All | |
| AC-väljundi tüüp | C13 coupler |
| AC-väljundite arv | 3 |
| Aku laadimisaeg | 12 h |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Aku tüüp | sealed lead-acid 12 V DC / 7 Ah x 2 pcsCharge time: up to 12 hours |
| Akutehnoloogia | Sealed Lead Acid (VR |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | Yes |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Uninterruptable 1200 VA power supply for PC sAutomatic output voltage regulation (AVR)USB interfaceLCD status indicationShort circuit protectionSurge, spike and lightning protectionAudible and visual alarmsOvercharge and overdischarge protectionIncluding |
| Gross depth (mm) | 390 mm |
| Gross depth master carton | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Gross weight | 10.2 kg |
| Gross width (mm) | 183 mm |
| Gross width master carton | 375.00 mm |
| Kaal | 10.4 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 C |
| Kõrgus | 22 cm |
| Lainekuju | Sine |
| Laius | 12.5 cm |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Maht | 1200 VA |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Software is compatible with Windows Vista, Windows 7/8, Windows 2008 server |
| Mõõdud (l x s x k) | 400 x 125 x 220 mm mm |
| Müratase | 45 dB |
| Net weight | 9.66 kg |
| Net weight master carton | 20.4 kg |
| Nominaalne sisendpinge | 220 V |
| Nominaalne väljundpinge | 220 V |
| Packing quantity | 2.00 pc(s) |
| Pakendi kõrgus | 29.5 cm |
| Pakendi laius | 18 cm |
| Pakendi sügavus | 45 cm |
| Palette Qty | 76 pc(s) |
| Pinge | Input: 220 V AC 25%, 50 / 60 Hz 10%Output: 220 V AC 10%, 50 / 60 Hz 1% (220 V AC 5 % at inverter mode) V |
| Plastic (No PET) | 540.00 g |
| Producer | EnerGenie |
| Producer product name | UPS with USB and LCD display, Black |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| RoHS-vastavus | Yes |
| Schuko-pistikute arv | 2 |
| Sügavus | 40 cm |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 % |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Tare weight master carton | 0.778 kg |
| TI weight (kg) | 6.57 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toiteallika sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Väljundliides | Output sockets: 3 pcs x C13, 2 pcs x german Shuko |
| Väljundvõimsus | 720 W |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1200 VA |
| Võimsus | 1200 VA (720 W) W |
| Volume (m3) | 0.02105415 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: energenie ups with usb and lcd display, black 1200 va, eg-ups-033, energenie, ups




