EnerGenie UPS with USB and LCD display EG-UPS-035 2000 VA
- TootjadEnerGenie
- Mudel: EG-UPS-035
- Saadavus: 1
-
198€
EnerGenie UPS with USB and LCD display EG-UPS-035 2000 VA
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 300.00 mm |
| Brutokaal | 14.10 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 180.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 450.00 mm |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Tower |
| Lainekuju | Sine wave |
| Maht | 2000 VA |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Muud funktsioonid | Informative LCD display. Provides backup power - prevents data loss. Overcharge and overdischarge protection. Compact and reliable - ideal for home and small office use |
| Netokaal | 12.90 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Producer product family | UPS with USB and LCD display |
| Producer product name | EG-UPS-035 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 1200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: energenie ups with usb and lcd display eg-ups-035 2000 va, eg-ups-035, energenie, ups





