Energy Sistem | True Wireless Earbuds | Earphones Style 4 | Wireless | In-ear | Microphone | Stone | Wireless
- TootjadEnergy Sistem
- Mudel: 453504
- Saadavus: 1
-
52€
Energy Sistem | True Wireless Earbuds | Earphones Style 4 | Wireless | In-ear | Microphone | Stone | Wireless
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross height master carton | 236 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Gross width master carton | 377 mm |
| Juhtmevaba ulatus | 20 m |
| Kandmisviis | In-ear |
| Karbi sisu | Earphones True Wireless Style 4 Charging case USB Type-C cable |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni sagedus | 100-10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | 42 dB |
| Mürasummutus | N/A |
| Muud funktsioonid | Enjoy your music and calls and forget about running out of battery with the 25-hour battery life (5 hours every time you charge the earphones and 20 additional hours with the charging case) |
| Net weight | 0.04 kg |
| Net weight master carton | 10.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3740 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Energy Sistem |
| Producer product family | True Wireless Earbuds |
| Producer product name | Earphones Style 4 |
| Sagedusvahemik | 20 20000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.374 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Stone |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: energy sistem true wireless earbuds earphones style 4 wireless in-ear microphone stone wireless, 453504, energy sistem, korvaklapid





