Energy Sistem | Earphones | Senshi Eco | Wireless | In-ear | Microphone | Wireless
- TootjadEnergy Sistem
- Mudel: 457137
- Saadavus: 5
-
58€
Energy Sistem | Earphones | Senshi Eco | Wireless | In-ear | Microphone | Wireless
| All | |
| Aku eluiga | 5 h |
| Aku laadimisaeg | 1.5 h |
| Aku pinge | 3.7 V |
| Aku tüüp | LiPo |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Materjal | 100% recycled plastic |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni sagedus | 100-10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB 3 dB |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2824 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Energy Sistem |
| Producer product family | Earphones |
| Producer product name | Senshi Eco |
| Sagedusvahemik | 20-20000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless |
| Ühilduvus | Mac/PC Windows/Smartphone/Tablet/TV |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: energy sistem earphones senshi eco wireless in-ear microphone wireless, 457137, energy sistem, korvaklapid





