Epson 101 EcoTank 4-colour Multipack Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1303 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 101 ecotank 4-colour multipack epson, c13t03v64a, epson, tindid ja toonerid

