Epson 112 EcoTank Pigment | C13T06C24A | Ink Bottle | Cyan
- TootjadEpson
- Mudel: C13T06C24A
- Saadavus: 5
-
16€
Epson 112 EcoTank Pigment | C13T06C24A | Ink Bottle | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 57 mm |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height (mm) | 152 mm |
| Gross height master carton | 140 mm |
| Gross weight | 0.128 kg |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Leheküljetootlus | 6000 lk |
| Maht | 70 ml |
| Net weight | 0.118 kg |
| Net weight master carton | 3.84 kg |
| Packing quantity | 30 pc(s) |
| Palette Qty | 2520 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 112 EcoTank Pigment |
| Producer product name | C13T06C24A |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.205 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Ühilduvad tooted | Epson L6570 MEA EcoTank L15160 EcoTank L15150 |
| Volume (m3) | 0.000493848 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 112 ecotank pigment c13t06c24a ink bottle cyan, c13t06c24a, epson, tindid ja toonerid





