Epson 115 ECOTANK | Ink Bottle | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 178 mm |
| Gross weight | 0.127 kg |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Leheküljetootlus | 6200 lk |
| Maht | 70 ml |
| Muud funktsioonid | Up to 2300 photos |
| Net weight | 0.085 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2886 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 42 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | 115 ECOTANK |
| Tare weight (kg) | 0.042 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Ühilduvad tooted | EcoTank L8180, EcoTank L8160 |
| Volume (m3) | 0.000598792 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 115 ecotank ink bottle yellow, c13t07d44a, epson, tindid ja toonerid


