Epson 3LCD projector CO-FH01 Full HD (1920x1080), 3000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA84040
- Saadavus: 1
-
702€
Epson 3LCD projector CO-FH01 Full HD (1920x1080), 3000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 211.00 mm |
| Brutokaal | 3.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 87.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 295.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Heledus | 3000 ANSI lm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | N/A |
| Kuvasuhe | 16: 9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Netokaal | 2.40 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | CO-FH01 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.90 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: epson 3lcd projector co-fh01 full hd 1920x1080, 3000 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, v11ha84040, epson, projektorid






