Epson | C11CE05403 | Inkjet | Colour | Portable printer | A4 | Wi-Fi | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CE05403
- Saadavus: 5
-
294€
Epson | C11CE05403 | Inkjet | Colour | Portable printer | A4 | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| DVD/CD printimine | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Gross weight | 2.6 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Kopeerimine | No |
| Liides | Wi-Fi Direct, Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n, USB 2.0 Micro-B |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Meediumi tüüp | A4, A5, A6, B5, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), Letter Legal, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
| Net weight | 2.011 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 472.00 g |
| PET | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 7 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 4 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C11CE05403 |
| Skaneerimine | No |
| Standardne sisestusvõimsus | 20 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 20 lehti |
| Tare weight (kg) | 0.589 kg |
| Toote tüüp | Portable printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0121125 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson c11ce05403 inkjet colour portable printer a4 wi-fi black, c11ce05403, epson, printerid, multifunktsionaalsed printerid







