Epson C13T11C340 Ink cartrige, Magenta
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 350.00 mm |
| Brutokaal | 1.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 50.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 115.00 mm |
| Kasseti suurus | L |
| Kogus | Singlepack |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.90 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer product name | C13T11C340 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C5890DWF WorkForce Pro WF-C5390DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson c13t11c340 ink cartrige, magenta, c13t11c340, epson, tindid ja toonerid

