Epson C13T965140 Ink Cartridge, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.40 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Leheküljetootlus | 10000 lk |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product family | XL |
| Producer product name | C13T965140 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | WF-M52xx/57xx |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson c13t965140 ink cartridge, black, c13t965140, epson, tindid ja toonerid

