Epson Cartriges | WorkForce Enterprise WF-C20590 | Ink | Yellow
- TootjadEpson
- Mudel: C13T858400
- Saadavus: 2
-
280€
Epson Cartriges | WorkForce Enterprise WF-C20590 | Ink | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 114 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross weight | 1.152 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Kogus | 1 |
| Maht | 859 ml |
| Net weight | 1.011 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 753 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 141.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Cartriges |
| Producer product name | WorkForce Enterprise WF-C20590 |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Tüüp | Ink |
| Volume (m3) | 0.00229425 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson cartriges workforce enterprise wf-c20590 ink yellow, c13t858400, epson, tindid ja toonerid

