Epson Cleaning Stick | S090013 (50 pcs) | Cleaning Stick | N/A
- TootjadEpson
- Mudel: C13S090013
- Saadavus: 1
-
31€
Epson Cleaning Stick | S090013 (50 pcs) | Cleaning Stick | N/A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross depth master carton | 390 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross height master carton | 207 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Kogus | Multipack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.07 kg |
| Net weight master carton | 4.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3765 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Printimisvärvid | N/A |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Cleaning Stick |
| Producer product name | S090013 (50 pcs) |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.494 kg |
| Tüüp | Cleaning Stick |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |



