Epson | EB-770FI | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White | 3LCD projector | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA78080
- Saadavus: 5
-
2 965€
Epson | EB-770FI | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White | 3LCD projector | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 163.00 mm |
| Gross weight | 7.20 kg |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Heledus | 4100 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 2500000:1 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EB-770FI |
| Saleout | 3LCD projector |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |
Sildid: epson eb-770fi full hd 1920x1080 4100 ansi lumens white 3lcd projector wi-fi, v11ha78080, epson, projektorid















