Epson EB-L210SW WXGA 2 3LCD Projector/2800Lm/16:10/2500000:1, White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA76080
- Saadavus: 5
-
1 866€
Epson EB-L210SW WXGA 2 3LCD Projector/2800Lm/16:10/2500000:1, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 367.00 mm |
| Brutokaal | 5.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 120.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 355.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Netokaal | 4.60 kg |
| Paber/Papp | 900.00 g |
| Palette Qty | 55 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: epson eb-l210sw wxga 2 3lcd projector2800lm161025000001, white, v11ha76080, epson, projektorid

