Epson EB-L890U WUXGA 3LCD Projector/8000Lm/16:10/5000000:1, White | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB27040
- Saadavus: 5
-
4 705€
Epson EB-L890U WUXGA 3LCD Projector/8000Lm/16:10/5000000:1, White | Epson
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Net weight | 8.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson eb-l890u wuxga 3lcd projector8000lm161050000001, white epson, v11hb27040, epson, projektorid










