Epson | EcoTank L15150 | Inkjet | Colour | Multicunctional Printer | A3+ | Wi-Fi | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CH72402
- Saadavus: 5
-
928€
Epson | EcoTank L15150 | Inkjet | Colour | Multicunctional Printer | A3+ | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy, Fax |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross weight | 21.2 kg |
| Gross width (mm) | 590 mm |
| Kopeerimine | Colour |
| Liides | USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, USB host |
| Maksimaalne printimissuurus | A3+ |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 2400 x 1200 DPI |
| Net weight | 20.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 25 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 12 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black, Yellow, Magenta, Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | EcoTank L15150 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne väljundvõimsus | 125 lehti |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Toote tüüp | Multicunctional Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.142072 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson ecotank l15150 inkjet colour multicunctional printer a3 wi-fi black, c11ch72402, epson, multifunktsionaalsed printerid


















