Epson EcoTank MX1XX Series Black Bottle L
| All | |
| Brutokaal | 0.21 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson ecotank mx1xx series black bottle l, c13t01l14a, epson, tindid ja toonerid

