Epson Epson DURABrite Pro | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 187.00 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Leheküljetootlus | 7000 lk |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1410 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Epson DURABrite Pro |
| Ühilduvad tooted | WF-6090, WF-6590 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson epson durabrite pro magenta, c13t90734n, epson, tindid ja toonerid

