Epson Finger Touch Wall Bracket for ELPMB63 Black
| All | |
| Brutokaal | 2.53 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Netokaal | 2.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer product name | Finger Touch Wall Bracket for ELPMB63 |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson finger touch wall bracket for elpmb63 black, v12ha05a09, epson, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

