Epson Multifunctional printer EcoTank L15180 Contact image sensor (CIS), 4-in-1, Wi-Fi, Black and white
- TootjadEpson
- Mudel: C11CH71406
- Saadavus: 5
-
1 780€
Epson Multifunctional printer EcoTank L15180 Contact image sensor (CIS), 4-in-1, Wi-Fi, Black and white
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 585 mm |
| Brutokaal | 24.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 425 mm |
| Brutolaius (mm) | 555 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy, Fax |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | WiFi, USB, Ethernet |
| Maht (m3) | 0.137986875 m |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3+ |
| Meediumi tüüp | Automatic duplex (A4/A3, plain paper) |
| Mõõdud (l x s x k) | 515 x 500 x 521 mm |
| Netokaal | 19.6 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Paber/Papp | 4000.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1000.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 4800 x 1200 DPI |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 25 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 25 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Producer product family | Multifunctional printer |
| Producer product name | EcoTank L15180 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Contact image sensor (CIS) |
| Standardne väljundvõimsus | 125 lehti |
| Taara kaal (kg) | 5.00 kg |
| Toote tüüp | 4-in-1 |
| Toote värv | Black and white |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 1413.00 g |
Sildid: epson multifunctional printer ecotank l15180 contact image sensor cis, 4-in-1, wi-fi, black and white, c11ch71406, epson, multifunktsionaalsed printerid





