Epson | Multifunctional printer | EcoTank L3230 | Inkjet | Colour | All-in-one | A4 | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ68407
- Saadavus: 10
-
185€
Epson | Multifunctional printer | EcoTank L3230 | Inkjet | Colour | All-in-one | A4 | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 438.00 mm |
| Gross height (mm) | 246.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 407.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 3.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Multifunctional printer |
| Producer product name | EcoTank L3230 |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote tüüp | All-in-one |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |





