Epson Photo Quality Inkjet Paper - A4 - 100 sheets
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross width (mm) | 303.00 mm |
| Net weight | 0.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 818 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson photo quality inkjet paper - a4 - 100 sheets, c13s041061, epson, paber



