Epson SC-T3100x Cyan, 140ml T49H20N | Epson SC-T3100x | T49H2 | Ink refill | Cyan
- TootjadEpson
- Mudel: C13T49H20N
- Saadavus: 1
-
24€
Epson SC-T3100x Cyan, 140ml T49H20N | Epson SC-T3100x | T49H2 | Ink refill | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Maht | 140 ml |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3808 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product family | SC-T3100x |
| Producer product name | T49H2 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink refill |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-T3100X |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

