Epson Singlepack T54X700 UltraChrome HDX/HD | Ink Cartrige | Light Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T54X700
- Saadavus: 1
-
143€
Epson Singlepack T54X700 UltraChrome HDX/HD | Ink Cartrige | Light Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht | 350 ml |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 490 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Printimisvärvid | Light Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | Singlepack T54X700 UltraChrome HDX/HD |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink Cartrige |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P6000 STD, SureColor SC-P6000 STD Spectro, SureColor SC-P7000 STD, SureColor SC-P7000 STD Spectro, SureColor SC-P7000V, SureColor SC-P7000 Violet Spectro, SureColor SC-P8000 STD, SureColor SC-P8000 STD Spectro, SureColor SC-P9000 STD, SureCol |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson singlepack t54x700 ultrachrome hdxhd ink cartrige light black, c13t54x700, epson, tindid ja toonerid


