Epson Super UST 4KE laser display EB-810E 5000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA99080
- Saadavus: 4
-
5 131€
Epson Super UST 4KE laser display EB-810E 5000 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 341.00 mm |
| Brutokaal | 13.70 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 156.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 695.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 60 month(s) |
| Heledus | 5000 ANSI lm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 2500000:1 |
| Kuvasuhe | 16: 9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.04 m |
| Muud funktsioonid | Design system: 3LCD technology |
| Netokaal | 12.50 kg |
| Paber/Papp | 900.00 g |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| PET | 124.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Producer product family | Super UST 4KE laser display |
| Producer product name | EB-810E |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: epson super ust 4ke laser display eb-810e 5000 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, v11ha99080, epson, projektorid













