Epson T04Q100 Ink Cartridge Black
| All | |
| Brutokaal | 1.80 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Leheküljetootlus | 60000 lk |
| Netokaal | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | T04Q100 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t04q100 ink cartridge black, c13t04q100, epson, tindid ja toonerid


