Epson T612200 | Ink cartrige | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht | 220 ml |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T612200 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro 7400 Epson Stylus Pro 9400 Epson Stylus Pro 7400 (Photo Black) Epson Stylus Pro 9400 (Photo Black) Epson Stylus Pro 7450 Epson Stylus Pro 7450 Photo Black Edition Epson Stylus Pro 9450 Epson Stylus Pro 9450 Photo Black Edition |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t612200 ink cartrige cyan, c13t612200, epson, tindid ja toonerid


