Epson T6643 Ink bottle 70ml Ink Cartridge, Magenta
| All | |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross depth master carton | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross height master carton | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Gross width master carton | 145.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Maht | 70 ml |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| PET | 13.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer product name | T6643 Ink bottle 70ml |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.18 kg |
| Toote värv | Magenta |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson L100/L110/L200 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
| Wooden | 1.00 g |
Sildid: epson t6643 ink bottle 70ml ink cartridge, magenta, c13t66434a, epson, tindid ja toonerid


