Epson WorkForce Pro EM/EP-C800R Cyan XXL Ink | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: C13T11P240
- Saadavus: 5
-
188€
Epson WorkForce Pro EM/EP-C800R Cyan XXL Ink | Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 278.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Net weight | 0.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce pro emep-c800r cyan xxl ink epson, c13t11p240, epson, tindid ja toonerid

