Bosch | Oven | HBF133BA0 | Oven type Electric | Black | Width 59.4 cm | Depth 54.8 cm
- TootjadBosch
- Mudel: HBF133BA0
- Saadavus: 5
-
416€
Bosch | Oven | HBF133BA0 | Oven type Electric | Black | Width 59.4 cm | Depth 54.8 cm
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 66 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 653.00 mm |
| Gross weight | 34.30 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Knobs |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Kuumutamine ülevalt ja alt | Yes |
| Laius | 59.4 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 32.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | HBF133BA0 |
| Puhastamise tüüp | EcoClean |
| Sisemahutavus | LED L |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sügavus | 54.8 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 275 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 3300 W |
| Volume (m3) | 0.29 m |
| Vool | 16 A |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 300.00 g |
Sildid: bosch oven hbf133ba0 oven type electric black width 594 cm depth 548 cm, hbf133ba0, bosch, eraldiseisvad pliidid






