Gorenje Cooker | GKS5B70CLI | Hob type Gas | Oven type Electric | Sandy | Width 50 cm | Depth 59.4 cm | 70 L
- TootjadGorenje
- Mudel: GKS5B70CLI
- Saadavus: 1
-
501€
Gorenje Cooker | GKS5B70CLI | Hob type Gas | Oven type Electric | Sandy | Width 50 cm | Depth 59.4 cm | 70 L
| All | |
| Ahju suurus | 70 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Funktsioonid | Pizza function, FrozenBake function, AirFry function |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 695.00 mm |
| Gross height (mm) | 952.00 mm |
| Gross weight | 44.30 kg |
| Gross width (mm) | 576.00 mm |
| Kate | Varnished |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 50 cm |
| Net weight | 41.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Gas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | GKS5B70CLI |
| Sügavus | 59.4 cm |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| Toote värv | Sandy |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













