INDESIT Cooker | I5V8PMW | Hob type Ceramic | Oven type Electric | White | Width 50 cm | Depth 60 cm | 55 L
- TootjadINDESIT
- Mudel: I5V8PMW
- Saadavus: 1
-
347€
INDESIT Cooker | I5V8PMW | Hob type Ceramic | Oven type Electric | White | Width 50 cm | Depth 60 cm | 55 L
| All | |
| Ahju suurus | 55 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 700 mm |
| Gross height (mm) | 970 mm |
| Gross weight | 42.00 kg |
| Gross width (mm) | 570 mm |
| Kate | Without |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 50 cm |
| Net weight | 40.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Ceramic |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | I5V8PMW |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.38703 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




