Simfer | Cooker | 5405SERBB | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width 50 cm | Electronic ignition | Depth 60 cm | 43 L
- TootjadSimfer
- Mudel: 5405SERBB
- Saadavus: 5
-
267€
Simfer | Cooker | 5405SERBB | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width 50 cm | Electronic ignition | Depth 60 cm | 43 L
| All | |
| Ahju suurus | 43 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ekraan | No |
| Elektrooniline süüde | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu tsükli kohta | 0.69 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Funktsioonid | 0 + 5 (fan included) |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 670 mm |
| Gross height (mm) | 892 mm |
| Gross weight | 35.045 kg |
| Gross width (mm) | 550 mm |
| Kate | Metal |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Laius | 50 cm |
| Muud funktsioonid | White knob with inox cap Auto knob ignition |
| Net weight | 33 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Panipaik | Yes |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Päritoluriik | Turkey |
| PET | 145 g |
| Plastic (No PET) | 1360 g |
| Pliidiraua tüüp | Gas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Simfer |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | 5405SERBB |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 2.045 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.328702 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 470 g |






