Simfer Cooker 5405SERGG Hob type Gas, Oven type Electric, Inox, Width 50 cm, Electronic ignition, 43 L, Depth 60 cm
- TootjadSimfer
- Mudel: 5405SERGG
- Saadavus: 5
-
307€
Simfer Cooker 5405SERGG Hob type Gas, Oven type Electric, Inox, Width 50 cm, Electronic ignition, 43 L, Depth 60 cm
| All | |
| Ahju suurus | 43 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Brutokaal | 35 kg |
| Ekraan | No |
| Elektrooniline süüde | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu tsükli kohta | 0.69 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Funktsioonid | 0 + 5 (fan included) |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 670 mm |
| Gross height (mm) | 892 mm |
| Gross width (mm) | 550 mm |
| Kate | Metal |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Laius | 50 cm |
| Muud funktsioonid | Black knob with inox cap |
| Netokaal | 33 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Päritoluriik | Turkey |
| Plastic (No PET) | 2000 g |
| Pliidiraua tüüp | Gas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | 5405SERGG |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Toote värv | Inox |
| Volume (m3) | 0.328702 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: simfer cooker 5405sergg hob type gas, oven type electric, inox, width 50 cm, electronic ignition, 43 l, depth 60 cm, 5405sergg, simfer, eraldiseisvad pliidid

