Whirlpool Cooker | W6G8LMSWW | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width 60 cm | Depth 60 cm | 72 L
- TootjadWhirlpool
- Mudel: W6G8LMSWW
- Saadavus: 2
-
521€
Whirlpool Cooker | W6G8LMSWW | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width 60 cm | Depth 60 cm | 72 L
| All | |
| Ahju suurus | 72 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Grillimine | No |
| Gross depth (mm) | 700 mm |
| Gross height (mm) | 970 mm |
| Gross weight | 50.22 kg |
| Gross width (mm) | 670 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Kate | N/A |
| Kontrolli tüüp | Mechanical and electronic |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 60 cm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Net weight | 47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 422 g |
| Pliidiraua tüüp | Gas |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Whirlpool |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | W6G8LMSWW |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 3.22 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.45493 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




