ETA 5in1 Multi-purpose Trimmer | ETA834590000 AUSTIN | Cordless | Number of length steps 4 | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA834590000
- Saadavus: 5
-
33€
ETA 5in1 Multi-purpose Trimmer | ETA834590000 AUSTIN | Cordless | Number of length steps 4 | Black
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Akutehnoloogia | Lithium-ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Hoiutasku | Yes |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1.5 h |
| Maksimaalne juuksepikkus | 0.7 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 729 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 504 g |
| PET | 42 g |
| Pikkusasendite arv | 4 |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | 5in1 Multi-purpose Trimmer |
| Producer product name | ETA834590000 AUSTIN |
| Puhastushari | Yes |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tööaeg (max) | 60 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













