ETA | Baby Bottle Warmer | ETA330690000 MIMI | 1.5 L | 270 W | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA330690000
- Saadavus: 1
-
46€
ETA | Baby Bottle Warmer | ETA330690000 MIMI | 1.5 L | 270 W | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Elegant touch control with LED display 4 operating modes (warming, defrosting, baby food, sterilization) High-quality PTC heating element Continuous temperature adjustment from 37 85 C and 100 C Overheating protection in case of low water level |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Maht | 1.5 L |
| Net weight | 0.88 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 293 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 152.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Baby Bottle Warmer |
| Producer product name | ETA330690000 MIMI |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 270 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








