ETA | Body Personal scale | ETA978190000 | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA978190000
- Saadavus: 1
-
27€
ETA | Body Personal scale | ETA978190000 | Maximum weight (capacity) 150 kg | Accuracy 100 g | Black
| All | |
| Aku pinge | 3.7 V |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross weight | 1.66 kg |
| Gross width (mm) | 320 mm |
| Kehamassiindeksi (KMI) mõõtmine | No |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Net weight | 1.42 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 249 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 232 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Body Personal scale |
| Producer product name | ETA978190000 |
| Täpsus | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| TI weight (kg) | 0.024 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.003072 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







