ETA Curler | ETA932290000 FENIT | Ion conditioning | 1000 W | Black
- TootjadETA
- Mudel: ETA432190010
- Saadavus: 1
-
27€
ETA Curler | ETA932290000 FENITÉ | Ion conditioning | 1000 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Ioontöötlus | Yes |
| Juhtme pikkus | 1.75 m |
| Net weight | 0.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 546 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 153 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Curler |
| Producer product name | ETA932290000 FENIT |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Tasku | Yes |
| Toote värv | Black |
| Valmisoleku indikaator | No |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.003015 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









