ETA | Dehumidifier | Primer 4630 90000 | Power 330 W | Suitable for rooms up to 100 m | Water tank capacity 4.5 L | White
- TootjadETA
- Mudel: ETA463090000
- Saadavus: 2
-
213€
ETA | Dehumidifier | Primer 4630 90000 | Power 330 W | Suitable for rooms up to 100 m² | Water tank capacity 4.5 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Ionisation function |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 560 mm |
| Gross weight | 14 kg |
| Gross width (mm) | 279 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5-35 C |
| Kõrgus | 42.5 cm |
| Laius | 23.4 cm |
| Muud funktsioonid | 3 operating modes (Auto, Laundry Drying, Sleep Mode) Overload protection system Maximum dehumidification performance: approx. 20 l/day Maximum airflow: 120 m3/h Timer for setting operation (or delayed start) from 1 to 24 hours |
| Net weight | 12.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1242 g |
| Plastic (No PET) | 108 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Dehumidifier |
| Producer product name | Primer 4630 90000 |
| Sobib ruumidele kuni | 100 m |
| Sügavus | 32.2 cm |
| Tare weight (kg) | 1.35 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 4.5 L |
| Võimsus | 330 W |
| Volume (m3) | 0.0570276 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








